ELG-240-C700DA-3Y
Part No
ELG-240-C700DA-3Y
Description
LED CC AC/DC DRIVER 240W
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
93%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Power (Watts) :
180 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
172 ~ 343V