HLG-320H-12AB
Part No
HLG-320H-12AB
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
22A
Dimming :
Efficiency :
91.5%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
264 W
Ratings :
IP65
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
12V