HLG-480H-42AB
Part No
HLG-480H-42AB
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, KC, PSE, RCM
Current - Output (Max) :
11.4A
Dimming :
Efficiency :
95.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Power (Watts) :
479 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
42V