PLED75W-020-C3750-D
Part No
PLED75W-020-C3750-D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3.75A
Current - Output (Max) :
3.75A
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Power (Watts) :
75 W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
7 ~ 20V
Datasheets
PLED75W-020-C3750-D
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V