PLED96W-274-C0350-HV
Part No
PLED96W-274-C0350-HV
Description
LED DRIVR CC AC/DC 92-274V 350MA
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
Efficiency :
88%
Power (Watts) :
96 W
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
480VAC
Voltage - Input (Min) :
277VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
92 ~ 274V
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V