PLED120W-171-C0700-D
Part No
PLED120W-171-C0700-D
Description
LED DRIVR CC AC/DC 57-171V 700MA
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Analog
Efficiency :
91%
Power (Watts) :
120 W
Product Status :
Obsolete
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
57 ~ 171V
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V