PLDA25-700-277A
Part No
PLDA25-700-277A
Manufacturer
Bel
Description
PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Manufacturer :
Bel
Product Category :
LED Drivers
Approval Agency :
CE, cURus, PSE, TUV
Current - Output (Max) :
700mA
Dimming :
Efficiency :
84%
Features :
OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
25 W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
IP67
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
9 ~ 36V