ELG-150U-24
Part No
ELG-150U-24
Description
LED DRVR CC/CV AC/DC
Current - Output (Max) :
6.25A
Dimming :
Efficiency :
89%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Power (Watts) :
150 W
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
100VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
24V