OT-FIT-30/220-240/800-CS-T-G
Part No
OT-FIT-30/220-240/800-CS-T-G
Manufacturer
Intelligent Group Solutions Ltd
Description
OSRAM OPTOTRONIC 30W Constant Cu
Manufacturer :
Product Category :
LED Drivers
Approval Agency :
Current - Output (Max) :
800mA
Dimming :
Efficiency :
87%
Features :
SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 35°C
Power (Watts) :
34 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP20
Size / Dimension :
Standard Number :
Termination Style :
Terminal Block
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
198VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
25 ~ 42V