EXE902SFU
Part No
EXE902SFU
Description
RF ANT 931MHZ WHIP STR SFU CONN
Frequency (Center/Band) :
931MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
902MHz ~ 960MHz
Product Status :
Obsolete
Termination :
SFU
Datasheets
EXE902SFU
    BOX ALUMINUM WHITE 10"L X 7.1"W
    CBL ASSY RP-SMA-UMCC RG178 5"
    CBL ASSY RP-IPEX JK TO PLG 100MM