SI4617-A10-GM
Part No
SI4617-A10-GM
Description
LOW-POWER, HIGH-PERFORMANCE AM/F
Package / Case :
48-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package :
48-QFN (7x7)
Datasheets
SI4617-A10-GM
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD