CHF12545CBF500R
Part No
CHF12545CBF500R
Manufacturer
Bourns, Inc.
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 500W
Manufacturer :
Bourns, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
0Hz ~ 1GHz