ARV32A12Q
Part No
ARV32A12Q
Manufacturer
Panasonic
Description
IC RF SWITCH SPDT 26.5GHZ MODULE
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
RF Switches
Circuit :
SPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 26.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.8dB (max)
Isolation :
50dB (min)
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Obsolete
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
26.5GHz
Topology :
Reflective
Voltage - Supply :
12V