SW4-090105AN2HM
Part No
SW4-090105AN2HM
Manufacturer
Narda-MITEQ
Description
SWITCH
Manufacturer :
Narda-MITEQ
Product Category :
RF Switches
Circuit :
SP4T
Features :
Frequency Range :
9GHz ~ 10.5GHz
IIP3 :
Impedance :
Insertion Loss :
Isolation :
Operating Temperature :
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
10.5GHz
Topology :
Absorptive
Voltage - Supply :
5V