IA30FLF10PO
Part No
IA30FLF10PO
Description
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Stock
10
Ingress Protection :
IP67
Material - Body :
Stainless Steel
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
PNP-NO, 3-Wire
Product Status :
Active
Response Frequency :
300Hz
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
10V ~ 30V