IA30ELF10UC
Part No
IA30ELF10UC
Description
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Stock
1
Ingress Protection :
IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Material - Body :
Nickel-Plated Brass
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (TA)
Product Status :
Active
Response Frequency :
300Hz
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
6V ~ 35V