IA30ELN15UC
Part No
IA30ELN15UC
Description
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Ingress Protection :
IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Material - Body :
Stainless Steel
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (TA)
Product Status :
Active
Response Frequency :
100Hz
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
7V ~ 9V