OA2547AP-22-1TB1869K
Part No
OA2547AP-22-1TB1869K
Description
AC FAN, IP69K, 254X254X89MM, 230
Air Flow :
1000.0 CFM (28.00m³/min)
Ingress Protection :
IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Noise :
70.0dB
Operating Temperature :
-22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Power (Watts) :
105W
RPM :
3250 RPM
Size / Dimension :
Round - 254mm Dia
Static Pressure :
0.600 in H2O (149.5 Pa)
Voltage - Rated :
230VAC
Weight :
5.6 lbs (2.5 kg)
Width :
89.00mm