GW T3LMF1.EM-KQKS-22S5-1-10-T02
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED COB SOLERIQ 2200K STRIP
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
CCT (K) :
2200K
Color :
White, Warm
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
15mA
Current - Test :
10mA
Features :
Height :
1.80mm
Lens Type :
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
87lm (76lm ~ 97lm)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
30.00mm L x 1.25mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
360°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
60V