GW T3LMF1.EM-KTKR-30S5-1-10-T02
Part No
Description
SOLERIQ L 38 3000K
Color :
White
Configuration :
Linear Light Strip, Plug and Play
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
15mA
Current - Test :
10mA
Features :
Height :
18.00mm
Size / Dimension :
30.00mm L
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
60V