GW T3LPF1.EM-KTLP-22S5-1-10-T02
Part No
Description
COB LED DURIS L38
CCT (K) :
2200K
Color :
White, Warm
Configuration :
Linear Light Strip
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
15mA
Current - Test :
10mA
Features :
Height :
1.80mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
32.00mm L x 1.80mm W
Lumens/Watt @ Current - Test :
163 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
109lm (97lm ~ 121lm)
Size / Dimension :
38.00mm L x 1.80mm W
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
67V