LY H9GP-JYKX-46-1-350-R18-Z
Part No
LY H9GP-JYKX-46-1-350-R18-Z
Description
LED
Color :
Yellow
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Lumens/Watt @ Current - Test :
85 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
67lm (52lm ~ 82lm)
Package / Case :
3-SMD, No Lead
Product Status :
Last Time Buy
Supplier Device Package :
3-SMD
Temperature - Test :
25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.26V