GW P9LR34.PM-M3M4-XX52-1-45-R18
Part No
Description
LED DURIS S8 SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
45mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
210lm (200lm ~ 220lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
210 lm/W
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
22.2V