GW PUSRA1.EM-MFN7-XX57-1-700-R33
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS WHITE SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1515 (3838 Metric)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
1515
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V