GW PUSRA1.PM-N6P2-XX52-1-700-R33
Part No
Description
LED OSCONIQ COOL WHITE 5700K SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
360lm (330lm ~ 390lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
184 lm/W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
1515
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V