GW PUSTA1.PM-NDPA-XX57-1-1050-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS WHITE 3000K SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
3A
Current - Test :
1.05A
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
470lm (440lm ~ 500lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
163 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1515 (3838 Metric)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
3-SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.75V