LUW CN7N-KYLX-EMKM-46-350-R18-Z
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED COOL WHITE 6500K CLEAR SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
500mA
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
106lm (82lm ~ 130lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
89 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
CSMD
Viewing Angle :
80°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.4V