LUW CQAR-NPNR-JPJR-1-700-R18
Part No
LUW CQAR-NPNR-JPJR-1-700-R18
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSLON COOL WHITE 5700K 2SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70 (Typ)
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
320lm (280lm ~ 359lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
150 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
CSMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V