GW PSLRS1.CC-KSKU-5O8Q-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S5 3500K 2SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
101lm (89lm ~ 112lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
110 lm/W
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V