GW PSLPS1.EC-KULQ-6M7N-DF-150-R18-LM
Part No
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
117lm (104lm ~ 130lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
128 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V