GW PSLPS1.EC-LQLR-6M7N-DE-150-R18-XX
Part No
Description
LED DURIS S5 SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Package / Case :
1213 (3032 Metric)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V