GW PSLPS1.EC-KULQ-6M7N-DF-150-R18-SE
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS S5 SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
117lm (104lm ~ 130lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
128 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1213 (3032 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V