GW PUSRA1.PM-MFN2-XX56-1-700-R18
Part No
Description
LED OSCONIQ WARM WHITE 3500K SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
285lm (270lm ~ 300lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V