GW P7STA1.PM-QURQ-65S5-1-700-R33
Part No
Description
LED DURIS P10 COOL WHT 6500K SMD
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
1171lm (1042lm ~ 1300lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
149 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11.2V