LUW JNSH.EC-BSBU-5C6D-1-20-R18-BSH
Part No
Description
LED WHITE 2SMD
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V