GW P9LT32.EM-PSPU-XX52-1-750-R18
Part No
Description
LED DURIS S8 COOL WHT 5700K
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
637lm (563lm ~ 710lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
137 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.2V