GW PSLR31.EM-LR-A737-1-150-R18
Part No
GW PSLR31.EM-LR-A737-1-150-R18
Description
DURIS S 5 3000K
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
135lm (130lm ~ 140lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.2V