GW SBLMA1.EM-HPHQ-XX58-L1N2-65-R18-XX
Part No
Description
LED DURIS S 2 WHITE SMD
Color :
White
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
31lm (28lm ~ 33lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
164 lm/W
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V