GW PSLRS1.EC-LPLR-5R8X-1-150-R18-SB
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS S 5 SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
126lm (112lm ~ 140lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
138 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
1213 (3032 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V