GW PSLRS1.EC-LRLS-5L7N-BE-150-R18-SA
Part No
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
140lm (130lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
153 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V