GW PSLRS1.EC-LRLT-5M6M-CE-1-150-R18-XX
Part No
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
147lm (130lm ~ 164lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
161 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V