GW PSLRS1.PC-LQLS-5L7N-1-150-R18-SS1
Part No
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
136lm (121lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
149 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.1V