GW P7STA1.PM-RPRQ-40S5-1-700-R33-XX
Part No
Description
LED DURIS WHITE SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
1210lm (1120lm ~ 1300lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
154 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11.2V