GW PSLR31.CM-KTLP-XX57-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S5 3000K WHITE SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.2V