GW P9LR31.EM-PQPR-XX57-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S8 WARM WHT 3000K SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
524lm (484lm ~ 563lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
141 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24.8V