GW P9LT31.EM-PSPT-XX57-1-150-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED DURIS S8 WARM WHT 3000K SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
611lm (563lm ~ 658lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
131 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2020 (5050 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
31V