GW PSLR32.PM-LWLZ-XX52-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S5 SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
145lm (135lm ~ 155lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
153 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V