LUW JNSH.EC-BTCP-6D7E-L1M2-20-R18-XX
Part No
Description
LED DURIS E3 WHITE SMD
Current - Max :
30mA
Current - Test :
20mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Supplier Device Package :
3014
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.05V