GW PUSRA1.PM-N1N3-A636-1-700-R18
Part No
Description
LED OSCONIQ WARM WHITE 3500K SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
295lm (280lm ~ 310lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
151 lm/W
Supplier Device Package :
3-SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V