GW P9LR34.PM-M1M2-XX57-1-45-R18
Part No
Description
LED LIGHTING MID-POWER
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
45mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
185lm (180lm ~ 190lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
185 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
22.2V